čtvrtek 4. ledna 2018

Avokádový toust s citronem/Avocado toast with lemon

IMG_20171231_132602_415Měla jsem chuť experimentovat. Pořídila jsem si toustovač, sehnala avokádo a rozhodla se vyzkoušet, jak to dopadne, když ho nakombinuju s tím, co najdu doma. Pochutnala jsem si a doufám, že vám zachutná taky.


I wanted to experiment. I got a toaster, got the avocado, and decided to try out how it would come when I combine it with what I can find at home. I enjoyed it and I hope you will enjoy it too.


POTŘEBUJEME: 2 krajnice světlého toustoveho chleba, 1/2 avokáda, citron, pepř, sůl


WE NEED: 2 sides of light toast bread, 1/2 avocados, lemon, pepper, salt


POSTUP: Avokádo zbavíme pecky a oloupeme, polovinu nakrájíme na proužky, které naskládáme na krajíc toustu a lehce rozmackame vidličkou. Zakápneme citronovou šťávou, osolíme a opepříme podle chuti, přiklopíme druhým krajicem a pečeme v toustovači, dokud chleba nezačne zlatnout.
Hotový toust pokapeme navrch citronovou šťávou a případně přidáme pepř.


PROCEDURE: Remove avocados from pecans and peel, half of which is cut into strips, which are placed on toast of toast and lightly forked with fork. Lemon with lemon juice, salt and pepper to taste, top with the other side and bake in a toaster until the bread starts to gold.
Put the finished toast over with lemon juice and add pepper if necessary.


SERVÍROVÁNÍ: Teplé s plátkem citronu.


SERVING: Warm with a slice of lemon.

Žádné komentáře:

Okomentovat

T. M. Frazier: King

Ke knize King od americké spisovatelky T. M. Frazier jsem se dostala vlastně náhodou, když mi ji z týmu Megaknihy.cz nabídli jako recen...