pátek 29. prosince 2017

Mléčný kokosový koktejl/Milk Coconut Cocktail

IMG_20171227_124550Letošní nejlepší dárek k Vánocům byl mixer. Není den, abych v něm nezkoušela vyrobit něco jiného a teď jsem při pohledu do špajzu zjistila, že obsahuje zbytek čokolády, konzervu Salka a strouhaný kokos. Chuťově by to mohlo jít dohromady a tady je výsledek.


This year's best Christmas gift was a mixer. It is not a day for me to try to make something else in it, and now I saw in the sack that it contained the rest of the chocolate, condensed milk can and the grated coconut. Taste could go together, and here's the result.


POTŘEBUJEME: 2 kostičky hořké čokolády, 1 lžíci strouhaného kokosu, 100 ml kondenzovaného mléka, vodu


WE NEED: 2 cubes of bitter chocolate, 1 tablespoon of grated coconut, 100 ml of condensed milk, water


POSTUP: Do vhodné nádoby nalijeme kondenzované mléko, přidáme kokos a čokoládu. Vodou dolijeme přibližně v poměru 1:2 kondenzované mléko - voda. Mixujeme, dokud se čokoláda zcela nerozpadne.


PROCEDURE: Pour condensed milk into a suitable container, add coconut and chocolate. Apply approximately 1: 2 condensed milk-water to water. Mix until chocolate is completely disintegrated.

Žádné komentáře:

Okomentovat

T. M. Frazier: King

Ke knize King od americké spisovatelky T. M. Frazier jsem se dostala vlastně náhodou, když mi ji z týmu Megaknihy.cz nabídli jako recen...